Admina chyba nie ma pewnei gdzies pije po krzakach za nasza wygrana Very Happy
Zose Muijrinio
PostWysłany: Nie 20:37, 29 Paź 2006

SORY SE POMYLIŁEM I NICHCACY ZROBIŁEM NOWY TEMAT ADMINIE SKASUJ GO
PostWysłany: Nie 20:34, 29 Paź 2006

Jako ze przerwa zwiazana z wykopkami ziemniaków i zbieraniem konopi indyjskich sie zakonczyła Start rozebrał Kolejny mecze zapraszam na krotką relację:

Wyrwane Ziemniaki Tyczyn - Start Lubenia 2:4
Wiesław L-Karniryna 10' Rasiak Amadeusz 3',35,89
Mariusz Kaczyński 61' Andri Mozart 40'

Beniaminek Pokonany!!!!!

Ostatnio beniaminek Wyrwane Ziemniaki na własnym stadionie podejmowały jedynastke Liderów "CH klasy".Na początku przyjezdni kibice z Lubeni wybuchli raoscia(ci trzezwi jescze) gdy po przepięknym rajdzie i pieknym podaniu sedziego Amadeusz nie dał szans bramkarzowi stzrelając z 13 mertów posladkiem w samo okienko bramki.Goscie szybko odpowiedzieli L-karnityna udając kontuzje wzią piłke za pazuche i umiescił ja w bramce.Lubenia atakowała ale dopiero w 35 minucie sie przełamała po tym jak po raz kolejny tym razem 2 posladkiem(tym obsranym bardziej)Rasiak umiescił piłke w siadce po rzucie wolnym.
Chwile pozniej Bramkarz Mozart nie dał szans bramkarzowi gospodarzy Jarkowi Przyjebanemu po tym jak miną dwoch rywali i posłał piłke w latarnie od ktorej odbita piłka wpadła do siadki.Po przerwie kontakta strzelił kaczynski ale po chwili doznał kontuzij członka i musiał byc obrzezany.Na koniec meczu Rasiak znowu po znakomitym dosrodkowaniu Leszka Kuzaja strzelił tym razem 2 posladkami .Po zakonczeniu meczu Amadeusz wymienił sie z sedzia kopertami a piłkarze gosci szybko sie przebrali i poszli do koscioła na 16:00.

Zawodnik meczu:Amadeusz Rasiak(juz 5 bramek)
Kibiców - 1356 + zakonnice sprzedające w sex-shopach
Mijejsce w tabeli - LIDER(przypominamy zwyciesca "Ch klasy" gra w lidze mistrzów)