Rejestracja
Forum GKS Start Lubenia Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum GKS Start Lubenia Strona Główna » Drużyna

PostWysłany: Pią 8:55, 28 Lip 2006 Back to top

BRAMKA: Robert Lassota( Staszek Warchoł) OBRONA:Rafał Bieda,Staszek Mac, Wojtek Puc, Witek Hałys POMOC: Jarek Jodłowski, Dominik Rybka, Krzysiu Wiater, Bogdan Dudek ATAK: Andrzej Lassota, Grzesiek Duda Trener: Marek Pokrywka

Skład wszechczasów!!!!!!!!!! Taką Cie zapamietam Lubenio!!!!!!
Żose Mujrinio

PostWysłany: Nie 18:49, 06 Sie 2006 Back to top

Skład 2006/2007
Bramka:Jan Maria Zenek Mickiewicz i Wykałaczka Bronisław
Obrona:Adam Małysz,Zbigniew Kocidupa,Oman Sikapakur (stoper)
Yamoto Hitaka i Zinedine Vandam
Pomoc:Jacek Kocidupa(Brat Zbigniewa WIELKI TALENT)
Matełusz Osrałek,Krzysztof Ofełka(bardzo młody ur,1999),Cycek Jan(kapitan i ostoja druzyny),Jamatamto Michał,Leszek Kuzaj,Joanna Dark,Papaj Konrad(Znakomite warunki fizyczne 2,32cm wzrostu przy wadze 52kg)
Atak(Zdecoydowanie najsilniejszy punkt teamu)
Rasiak Amadeusz(Genilny technicznie,umie zrobic jajecznice z krowy)
Joahim KImto Zamahuja(Znakomity instynk kupeicki i strzelecki)
Frank Gepard
Ronaldeniko(znakomita szybkosc w pojedynkach bark w bark..?)

ODESZLI: Cena:
Joanna Dark(Sporting Sołonka) 13 mln bali ze słomy!!!!!! Jan Maria Zenek Mickiewicz (Unia Maroko) 4 beczki wina
Papaj Konrad(Cwks Punki Zarzecze) 14 kartonów męskich(fajki takie)
Cycek Jan(Poltenstinga manterchesta barsetona Ciapatamtas EGIPT) (Były Kapitan ,wszyscy płakali jak odchodził Crying or Very sad ) 23 mln piwa Harnaś za 2.50pln

PRZYSZLI:
Andri Mozart(Bramkarz z Rumunskiego Bistonosza) 8 paczek chipsów chester(tych 40 gramowych) -Umiejetnosciami dorównuje Mickiewiczowi a nawet je przewysza

Kotlet Wiesław(Pomocnik z Ciapciatki Rzeszów) 1mln kiełbas ze swini co je wczorej ubili -Swietny kieszonkowiec fryzjer dentysta kierowca i pianista, gra jak z nut swietne wyszkolenie kondycyjne 6 browców 10 min)

Haklima Skurtysuka (napastnik z japonieskiego *^#&@**#&$* #$#*&$*@ - 36 mln podpasek ALWEYS ULTRA
-Switny piłkarz,boiskowy geniusz jako jedyny w druzynie wie ze boisko jest PROSTOKĄTNE!!!!!!tak to prawda....zna tez kilka sztuczek technicznych (np. "rureta
zidepkena" czy "fik fakt")
arkeluna

PostWysłany: Śro 18:19, 23 Sie 2006 Back to top

No coś ty jeszcze powinien dojść Eustachy Krzywy Sik Ząbkieiwcz na Jednej Nocy-Kichawa Noga [za 100tysięcy sztuk papieru ściernego pod pupe]

Rasiak Amadeusz 3',67' Fronczewski Gienek 15'

Zawodnicy z Lubeni swietni weszyli w sezon pokonując wysojo rozstawioną hitrerówke.Stało sie to za sprawą swietnej gry w obronie Adama Małysza ktory skutecznie kosił wszystkich napastników(swoich tez) oraz Zidenide Vandama kory dworkotnie asystował Rasiakowi kopiąc piłke w jego głupi ryj.Pierwsza bramka padła szybko gdyz goscie nie wiedzieli ze meccz juz sie zaczą,zaraz pozniej Fronczewsi znakomitym rajdem i strzałem z golenia z ponad 56metrów umiescił pilke w siatce.
Po przerwie i odnowieniu płynów(Harnaś 2,50pln w Lidlu) po raz kolejny skutecznym ryjem popisał sie Rasiak ustalając wynik.Goscie probowali jeszcze atakowac ale skutecznie bramkarz wszystkie piłki wybijał w pokrzywy pzrez co 10 min przed koncem nie byłu juz piłek i zawodnicy grali zlepką pustych puszek po Harnasiu(2,50pln).

zawodnik meczu-Rasiak Amadeusz
Kibiców -około 2 500 + cpuni + prostytutki stojące obok szatni
Mijejsce w tabeli dziekik u gory Nastepny mecz:Start Lubenia- Krzywe Zeby Dynów
Bombardor

PostWysłany: Nie 10:15, 10 Wrz 2006 Back to top

Hehehe ladnie pojechali hitrerówke Very Happy teraz krzywe zeby z Dynwoa dostana w plecki ;p
Zose Mujrinio

PostWysłany: Nie 20:36, 17 Wrz 2006 Back to top

Prosze panstwa niedawno odbył sie drugi mecz ligowy miedzy Startem Lubenia a Krzywymi Zebami Dynów
Oto krutki opis:

Start Luebnia-Krzywe zeby Dynów 1:0
Haklima Skurtysuka 90'

"Bardzo trudny mecz...ale sie udało"
W 2 kolejce Start podejmował sredniaka Krzwe Zeby ktore pokazały ze potafią grac w piłke oraz robic na drutach.Mecz był bardzo szybki juz na początku znkomitą sytuacje zmarnował Amadeusz Rasiak ktory nie trafił piłki,zamiast tego kopną psa sąsiadki sedziego ktory przypadkiem wbiegł na boisko.W dalszej czesci meczu Start dominował ale nie potafił znalesc sposobu na bramkarza Dynowa Kazimierza Osmarkanego(wychowanka klubu 38lat).Po przerwie obraz meczu sie nie zmienił i dalej Lubenia probowala za wszelka cene zdobyc bramke albo chociaż skalp Dynowskiego bramkarza.Narescie w 90 minucie po znakomitym zagraniu Franka Geparda ktory prostopadły,m podaniem z za stacij CPN wypuścił nowy nabytek Lubeni Skurtysuke ktory pieknym uderzeniem z klatki piersiowe pokonał brakarza Dynowa i tym samym ustalił wynik meczu.Po zakonczeniu i symbolicznom wymianą skalpow piłkarze poeszli do kibiców i dziekujac im za doping zagrali na sudkach hymn klubu.

Zawodnik meczu:kazimierz Osmarkany
Kibiców-2400 +matki z dziecmi oraz spadochroniarze i stare dziadki
Lubenia została liderem tabeli następny mecz:Wyrwane Ziemniaki tyczyn-Start Lubenia

JESLI MAMY DALEJ Z TELEWIZJA TVP RELACJONOWAC MECZE PROSIMY O KOMENTARZE NA FORUM GDYZ NIE BEDZIEMY PISAC DO NIKOGO
Zenek

PostWysłany: Pią 8:09, 29 Wrz 2006 Back to top

Bardzo ładna relacja, oby tak dalej panowie z TVP sie starali!
Mam nadzieje ze next mecz bedzie win i jedziemy na first place w tabeli ! yoł yoł heja heja
Elmo

PostWysłany: Śro 5:58, 25 Paź 2006 Back to top

Gdzie next relacje Josefie Murze ?
Zose Mujirinio

PostWysłany: Nie 20:35, 29 Paź 2006 Back to top

Jako ze przerwa zwiazana z wykopkami ziemniaków i zbieraniem konopi indyjskich sie zakonczyła Start rozebrał Kolejny mecze zapraszam na krotką relację:

Wyrwane Ziemniaki Tyczyn - Start Lubenia 2:4
Wiesław L-Karniryna 10' Rasiak Amadeusz 3',35,89
Mariusz Kaczyński 61' Andri Mozart 40'

Beniaminek Pokonany!!!!!

Ostatnio beniaminek Wyrwane Ziemniaki na własnym stadionie podejmowały jedynastke Liderów "CH klasy".Na początku przyjezdni kibice z Lubeni wybuchli raoscia(ci trzezwi jescze) gdy po przepięknym rajdzie i pieknym podaniu sedziego Amadeusz nie dał szans bramkarzowi stzrelając z 13 mertów posladkiem w samo okienko bramki.Goscie szybko odpowiedzieli L-karnityna udając kontuzje wzią piłke za pazuche i umiescił ja w bramce.Lubenia atakowała ale dopiero w 35 minucie sie przełamała po tym jak po raz kolejny tym razem 2 posladkiem(tym obsranym bardziej)Rasiak umiescił piłke w siadce po rzucie wolnym.
Chwile pozniej Bramkarz Mozart nie dał szans bramkarzowi gospodarzy Jarkowi Przyjebanemu po tym jak miną dwoch rywali i posłał piłke w latarnie od ktorej odbita piłka wpadła do siadki.Po przerwie kontakta strzelił kaczynski ale po chwili doznał kontuzij członka i musiał byc obrzezany.Na koniec meczu Rasiak znowu po znakomitym dosrodkowaniu Leszka Kuzaja strzelił tym razem 2 posladkami .Po zakonczeniu meczu Amadeusz wymienił sie z sedzia kopertami a piłkarze gosci szybko sie przebrali i poszli do koscioła na 16:00.

Zawodnik meczu:Amadeusz Rasiak(juz 5 bramek)
Kibiców - 1356 + zakonnice sprzedające w sex-shopach
Mijejsce w tabeli - LIDER(przypominamy zwyciesca "Ch klasy" gra w lidze mistrzów)